top of page
Pralnia Olimp

Al. Spółdzielczości pracy 32

20-147 Lublin

Pralnia Olimp

Dokładne prasowanie koszul Lublin

Nie lubisz prasować ubrań? To dobrze się składa. My nie tylko lubimy prasowanie — w pralni chemicznej w Lublinie zajmujemy się tym profesjonalnie. Czysta garderoba to Twoja wizytówka. Jeśli chcesz prezentować się schludnie i elegancko, zadbaj o każdy szczegół. Świeże i uprasowane ubrania to podstawa!

Nie masz czasu ani ochoty na prasowanie odzieży? Nie ma problemu – my zrobimy to za Ciebie. Pralnia chemiczna Lublin, to miejsce, w którym dbamy o ubrania. Dzięki nam będą wyglądały jak nowe. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim dlatego, że wiemy, jak ważne jest dbanie o szczegóły. Każde ubranie traktujemy ze szczególną troską. Środki czystości, moc żelazka itp. dopasowujemy do tkaniny. Z nami Twoje ubrania są bezpieczne!

Prasowanie odzieży Lublin – szczegóły oferty

W Pralni Olimp Twoje ulubione ubrania będą w dobrych rękach. Pamiętaj, że prasowanie to nie tylko usuwanie zagnieceń. To także eliminacja kurzu, bakterii i drobnoustrojów. Bądźmy szczerzy – to bardzo ważny element higieny osobistej. Porządnie wyprasowane ubrania nie tylko ładnie wyglądają. One stają się dla naszej skóry bezpieczniejsze. W naszej ofercie, poza prasowaniem koszul, znajdują się: prasowanie firanek, prasowanie parą i prasowanie tkanin różnego typu.

Jesteśmy przekonani, że prasowanie ubrań w pralni Lublin to wygoda i komfort, na który zasługujesz. Odzyskaj czas i poświęć go na to, co lubisz robić. My zajmiemy się Twoim praniem. Szybko i bezpiecznie zrealizujemy Twoje zamówienie. Tym, co nas wyróżnia na rynku, jest terminowość i wysoka jakość obsługi. Prasowanie odzieży traktujemy bardzo poważnie! Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie. Szukasz miejsca, które odświeży Twoje ubrania i sprawi, że będą wyglądały jak nowe? Przyjdź do nas. Znajdziesz nas w Galerii Olimp – jednej z największych lubelskich galerii handlowych w Lublinie. Zapraszamy!

Czy prasowanie koszul w mieście Lublin można komuś zlecić? Można! Pralnia Olimp z przyjemnością zrobi to za Ciebie. By móc się cieszyć czystą, pachnącą i wyprasowaną garderobą, skorzystaj z naszych usług. Dla nas prasowanie odzieży to, obok czyszczenia i odplamiania, ulubione zajęcie! Chcesz wyglądać profesjonalnie? Przyjdź do chemicznej Pralni Olimp i skorzystaj z fachowych usług. Gwarantujemy, że na nowo pokochasz swoje ubrania.

Prasowanie

Pralnia chemiczna nr 1 w Lublinie

Pralnia Olimp

Al. Spółdzielczości pracy 32

20-147 Lublin

tel: +48 605 655 600

bottom of page