top of page

Czyszczenie chemiczne

Pralnia chemiczna nr 1 w Lublinie

Promocja

Chcesz wyprać ubrania lub tekstylia z delikatnych tkanin? Czyszczenie chemiczne w mieście Lublin będzie najlepszym rozwiązaniem. Niektóre materiały absolutnie nie mogą zostać wrzucone do pralki, a nawet mieć kontaktu z wodą. Mogłoby to spowodować ich nieodwracalne zniszczenie. Skąd wiedzieć, których ubrań nie można prać w wodzie? Taką informację znajdziesz na metce. Nie musisz się tym jednak przejmować — doświadczeni pracownicy naszej pralni chemicznej w Lublinie sami ocenią, czy dana rzecz wymaga prania wodnego czy chemicznego.

Bezpieczne czyszczenie chemiczne w pralni Lublinie

Czyszczenie chemiczne jest inaczej nazywane praniem "na sucho", ponieważ nie wykorzystuje się w nim wody. Zamiast tego używamy specjalnych rozpuszczalników, które są całkowicie bezpieczne dla tkanin, a przy tym wzmacniają ich strukturę. Czyszczenie odbywa się w nowoczesnym agregacie, który jest zupełnie nieszkodliwy dla środowiska, ponieważ nie wydostają się z niego opary rozpuszczalnika.

Jaką odzież i tekstylia warto oddać do czyszczenia chemicznego w naszej pralni w Lublinie? Zdecydowanie wszystkie ubrania, które mogłyby utracić swój kształt pod wpływem prania wodnego, takie jak garnitury czy suknie ślubne i balowe. Jest to jedyna bezpieczna metoda czyszczenia artykułów z naturalnej skóry, wiskozy, futra, wełny czy jedwabiu. Warto więc oddać do pralni chemicznej skórzane kurtki, zasłony, firany czy pościel, ale także kurtki puchowe, odzież termiczną i alby komunijne.

Pranie chemiczne w Lublinie to najlepsza metoda na czyszczenie ubrań z delikatnych materiałów, jeśli chcesz, by pozostały z Tobą na dłużej. Powierz je nam, a nasi pracownicy zapewnią im najlepszą opiekę. Przed przystąpieniem do pracy odpowiednio je przygotują, by mieć pewność, że pranie będzie całkowicie bezpieczne. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć także na profesjonalne prasowanie z użyciem wytwornic pary i specjalistycznych żelazek parowych.

Niedrogie i wygodne pranie chemiczne w galerii Olimp w Lublinie

Czyszczenie chemiczne ubrań w naszej pralni w Lublinie to nie tylko wygoda, ale także oszczędność. Oferujemy usługi w rozsądnych cenach, więc możesz mieć całkowitą pewność, że u nas nie przepłacisz. Mamy także korzystne zniżki dla stałych i nowych klientów. Polecamy więc regularnie zaglądać do zakładki Promocje na naszej stronie internetowej.

Ubrania do czyszczenia chemicznego zostawisz u nas przy okazji zakupów w galerii Olimp. Tak korzystna lokalizacja sprawia, że dotrzesz do nas bez problemu z każdego punktu w Lublinie. Do naszej pralni dojedziesz autobusami linii 17, 18, 31, 4 i 74. Jeśli wybierzesz się samochodem, zaparkujesz go wygodnie na bezpłatnym parkingu przy Spółdzielczości Pracy.

Pralnia Olimp

Al. Spółdzielczości pracy 32

20-147 Lublin

bottom of page