top of page

Pranie wodne 

Pralnia chemiczna nr 1 w Lublinie

Pranie wodne w Lublinie — dlaczego warto?

Jeśli na co dzień masz dużo obowiązków, zapewne nie chcesz tracić wolnego czasu na pranie i prasowanie. Prawdopodobnie masz w domu ubrania i tekstylia w przeróżnych kolorach i wykonanych z różnych materiałów. Wiele z nich wymaga indywidualnego traktowania. Ręczniki frotté powinny być czyszczone w temperaturze 40-50 stopni Celsjusza, różowe bawełniane podkoszulki w temperaturze 60 stopni, a ubranka mające kontakt ze skórą noworodka - 90 stopni. Wiadomo również, że kolorowe ubrania nie mogą być prane z białymi, a białe — z czarnymi. Jak więc zadbać o odzież i tekstylia, by pozostały na dłużej w dobrym stanie? Nie musisz nastawiać pralki kilka razy dziennie. Pranie wodne w naszej pralni w Lublinie pomoże Ci rozwiązać Twój problem.

Nie musisz znać się na czyszczeniu satyny, nylonu czy szyfonu. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie, więc sami dobiorą parametry prania. Nie jesteś pewien/pewna, czy Twoja kurtka nadaje się do prania wodnego czy chemicznego? Nic nie szkodzi. Przed przystąpieniem do pracy uważnie obejrzymy każdą rzecz i dobierzemy optymalną metodę czyszczenia.

Promocja

Nie masz czasu na walkę z uporczywymi plamami? Pranie wodne w mieście Lublin będzie najlepszym wyjściem z tej sytuacji. Poradzimy sobie zarówno z czyszczeniem odzieży codziennej (np. T-shirtów i swetrów), jak i wyjściowej (np. sukienek czy żakietów). Zaoszczędzisz przy tym mnóstwo czasu, a także... pieniędzy. Nie musisz już wyrzucać poplamionej bluzki do kosza. Nasze profesjonalne pranie wodne w Lublinie da jej nowe życie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Niedrogie i profesjonalne pranie wodne w pralni w Lublinie

Dla klientów, których interesuje prane wodne, cena odgrywa duże znaczenie. Dlatego nasza pralnia w Lublinie oferuje niedrogie czyszczenie i prasowanie odzieży. Dla naszych stałych klientów mamy także atrakcyjne zniżki, więc warto często nas odwiedzać. Dzięki zbieraniu pieczątek (wystarczy zebrać ich tylko cztery) otrzymasz rabat na 15%, 20% lub 30%. To oczywiście niejedyne niespodzianki, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Śledź regularnie zakładkę Promocję, żeby mieć pewność, że nie umknie Ci żadna okazja.

Korzystanie z usług prania wodnego jest nie tylko praktyczne i niedrogie, ale także wygodne. Możesz zostawić u nas swoją odzież przy okazji robienia zakupów w galerii lub po drodze na klopsiki do Ikei. Znajdziesz nas w Olimpie na poziomie 0 naprzeciwko sklepu Carrefour. Przed budynkiem zostawisz auto na dużym bezpłatnym parkingu przy ulicy Spółdzielczości Pracy.

Pralnia Olimp

Al. Spółdzielczości pracy 32

20-147 Lublin

bottom of page