top of page
Pralnia Olimp

Al. Spółdzielczości pracy 32

20-147 Lublin

Pralnia Olimp

Pranie wodne w Lublinie — dlaczego warto?

Jeśli na co dzień masz dużo obowiązków, zapewne nie chcesz tracić wolnego czasu na pranie i prasowanie. Prawdopodobnie masz w domu ubrania i tekstylia w przeróżnych kolorach i wykonanych z różnych materiałów. Wiele z nich wymaga indywidualnego traktowania. Ręczniki frotté powinny być czyszczone w temperaturze 40-50 stopni Celsjusza, różowe bawełniane podkoszulki w temperaturze 60 stopni, a ubranka mające kontakt ze skórą noworodka - 90 stopni. Wiadomo również, że kolorowe ubrania nie mogą być prane z białymi, a białe — z czarnymi. Jak więc zadbać o odzież i tekstylia, by pozostały na dłużej w dobrym stanie? Nie musisz nastawiać pralki kilka razy dziennie. Pranie wodne w Lublinie pomoże Ci rozwiązać Twój problem.

Nie musisz znać się na czyszczeniu satyny, nylonu czy szyfonu. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie, więc sami dobiorą parametry prania. Nie jesteś pewien, czy Twoja kurtka nadaje się do prania wodnego czy chemicznego? Nic nie szkodzi. Przed przystąpieniem do pracy uważnie obejrzymy każdą rzecz i dobierzemy optymalną metodę czyszczenia.

Nie masz czasu na walkę z uporczywymi plamami? Poradzimy sobie zarówno z czyszczeniem odzieży codziennej (np. T-shirtów i swetrów), jak i wyjściowej (np. sukienek czy żakietów). Zaoszczędzisz przy tym mnóstwo czasu, a także... pieniędzy. Nie musisz już wyrzucać poplamionej bluzki do kosza. Nasze profesjonalne pranie wodne w Lublinie da jej nowe życie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Profesjonalne pranie wodne w pralni w Lublinie

Dla klientów, których interesuje prane wodne, cena odgrywa duże znaczenie. Pralnia chemiczna Lublin oferuje niedrogie czyszczenie i prasowanie odzieży. Dla naszych stałych klientów mamy także atrakcyjne zniżki, więc warto często nas odwiedzać. Dzięki zbieraniu pieczątek (wystarczy zebrać ich tylko cztery) otrzymasz rabat na 15%, 20% lub 30%. To oczywiście nie są jedyne niespodzianki, które dla Ciebie przygotowaliśmy - śledź regularnie zakładkę Promocje.

Korzystanie z usług prania wodnego jest nie tylko praktyczne i niedrogie, ale także wygodne. Możesz zostawić u nas swoją odzież przy okazji robienia zakupów w galerii lub po drodze na klopsiki do Ikei. Znajdziesz nas w Olimpie na poziomie 0 naprzeciwko sklepu Carrefour.

Pranie wodne

Pralnia chemiczna nr 1 w Lublinie

bottom of page