top of page
Pralnia Olimp

Al. Spółdzielczości pracy 32

20-147 Lublin

Pralnia Olimp

Pranie zasłon, firan i pościeli nie należy do łatwych. Zaoszczędź więc sobie trudu i skorzystaj z profesjonalnej pralni. Dzięki temu nie stracisz czasu i nerwów na długotrwałe odplamianie, a przy tym będziesz mieć pewność, że Twoim tekstyliom nie stanie się nic złego w czasie czyszczenia. Przynieś pranie do naszej pralni zasłon w Lublinie, a my dobierzemy najlepszą metodę czyszczenia. Możesz liczyć także na pakiet korzystnych zniżek. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Bezpieczne pranie zasłon w Lublinie

Firany i zasłony można spotkać w większości polskich mieszkań. Nie tylko chronią przed wzrokiem sąsiadów, ale także dodają charakteru każdemu wnętrzu. Wymagają jednak częstego prania — zwłaszcza jeśli w domu mieszkają alergicy. Szare i zakurzone firanki wyglądają nie tylko nieestetycznie, ale także wpływają na wygląd całego okna, które wydaje się zabrudzone. Czyszczenie firan i zasłon w warunkach domowych jest jednak trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Zazwyczaj powinny być prane w niskich temperaturach, więc usunięcie plam bez specjalistycznych środków jest dość problematyczne. Niekiedy mogą także skurczyć się w pralce lub zniszczyć.

Pralnia chemiczna Lublin ma wieloletnie doświadczenie - dobrze wiemy, jak czyścić tekstylia z różnych delikatnych materiałów. Przyjmujemy nawet zasłony z dekoracyjnymi aplikacjami czy metalowymi kółkami.

Szybkie i niedrogie pranie firan w Lublinie

Zaniesienie tekstyliów domowych do pralni to najlepsza opcja, jeśli chcesz, by służyły Ci jak najdłużej. Pranie zasłon w Lublinie to nasza specjalność — możesz spokojnie powierzyć nam materiały z tiulu czy jedwabiu. Wypierzemy je metodą "na sucho" to znaczy przy użyciu środków chemicznych. Dzięki temu firanki i zasłony staną się idealnie czyste bez ryzyka utraty kształtu czy uszkodzenia materiału. Powierz pranie firan i zasłon naszej pralni w Lublinie — znajdziesz nas w galerii Olimp naprzeciwko sklepu Carrefour. Bez problemu dojedziesz tu z każdego punktu w mieście. Gwarantujemy szybkie pranie zasłon w niskiej cenie. Dla stałych klientów przygotowaliśmy także pakiet atrakcyjnych zniżek, więc warto regularnie zaglądać do zakładki Promocje. Na miejscu powitają Cię mili i doświadczeni pracownicy, którzy profesjonalnie zatroszczą się o Twoje tekstylia. Zajrzyj do nas przy okazji zakupów w Olimpie!

Pranie zasłon

Pralnia chemiczna nr 1 w Lublinie

bottom of page