top of page
Pralnia Olimp

Al. Spółdzielczości pracy 32

20-147 Lublin

Pralnia Olimp

Interesuje Cię profesjonalne pranie odzieży? Zapraszamy do naszej pralni ubrań w Olimpie. Dzięki korzystnej lokalizacji zostawisz u nas swoją odzież przy okazji zakupów w galerii. Nasze usługi oferujemy w korzystnych cenach, więc możesz mieć pewność, że nie przepłacisz. Mamy także korzystne zniżki, a nasze promocje warto sprawdzać na bieżąco. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalne pranie odzieży w Lublinie

Chcesz bezpiecznie uprać ulubioną sukienkę wieczorową? A może interesuje Cię szybkie pranie kurtek w Lublinie przed nadejściem pierwszych chłodów? Przynieś do nas swoje ubrania, a my wszystkim się zajmiemy. Mamy dwudziestoletnie doświadczenie, więc dobrze wiemy, jak obchodzić się z różnymi gatunkami materiałów, by na dłużej zachowały idealny wygląd. Wypierzemy między innymi:

  • t-shirty, bluzy i swetry,

  • spodnie i spódnice,

  • sztuczne futra,

  • kurtki, płaszcze i marynarki,

  • sukienki proste, wieczorowe i ślubne,

  • togi, ornaty, sutanny,

  • apaszki i szale.

Metodę prania ubrań w pralni chemicznej w Lublinie dostosowujemy do rodzaju tkaniny, więc możesz mieć pewność, że Twoja ulubiona odzież zostanie potraktowana z najwyższą uwagą. W zależności od typu odzieży stosujemy pranie wodne z zastosowaniem odpowiednio dobranych detergentów lub pranie "na sucho" za pomocą środków chemicznych. Z dużą starannością podchodzimy także do prasowania ubrań z wykorzystaniem wytwornic pary oraz specjalistycznych żelazek parowych.

Pranie ubrań Lublin - skorzystaj z oferty

Pralnia chemiczna Lublin od lat cieszy się zaufaniem klientów. Cenią nas za profesjonalne podejście i szybkie wykonywanie usługi. Na miejscu powitają Cię mili i wykwalifikowani pracownicy, którzy odpowiedzialnie dobiorą odpowiednie parametry prania.

Warto odwiedzać nas regularnie nie tylko ze względu na profesjonalną obsługę i niskie ceny. Gwarantujemy najkorzystniejszy pakiet zniżek na pranie odzieży w pralni chemicznej. Przygotowaliśmy między innymi rabaty dla stałych klientów, dzięki którym wypierzesz swoje ubrania nawet o 20% lub 30% taniej. Jak otrzymać kupon zniżkowy? Wystarczy zebrać tylko cztery pieczątki za każde wydane 100 złotych.

Nie jest to jedyna zniżka, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Żeby jeszcze bardziej zaoszczędzić, śledź na bieżąco naszą zakładkę Promocje lub spytaj o dodatkowe rabaty obsługę. Zapraszamy do kontaktu!

Pranie odzieży

Pralnia chemiczna nr 1 w Lublinie

bottom of page